Reklama

Jeden się błąka, drugi zaginął AKTUALIZACJA

Opublikowano:
Autor:

Jeden się błąka, drugi zaginął AKTUALIZACJA - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Po ulicach naszego miasta błąka się duży czarny pies. Nasza Czytelniczka szuka jego właściciela. Natomiast swojego psa - boksera od kilku dni poszukują jego właściciele.

Do naszej redakcji zgłaszają się mieszkańcy powiatu łukowskiego, którzy albo znaleźli czyjegoś psa, albo poszukują swojego, który zaginął. Tak też było w tym tygodniu. Nasza Czytelniczka prosi o pomoc w znalezieniu właściciela czarnego psa, który błąka się w okolicy ul. Wyszyńskiego i Kanałowej. Poniżej prezentujemy zdjęcia czworonoga.

  

W niedzielę w okolicach Stoczka Łukowskiego zaginął ośmioletni bokser Bingo. Jak pisze jego właścicielka:  

Nasz pies jest niegroźny. Jest oswojony, daje się głaskać, był wychowany wśród dzieci. Jest szczepiony. Jego umaszczenie jest brązowo-rude, podpalane. Pies jest biały na klatce piersiowej. Ma czarny wyrazisty pysk.  


W momencie zaginięcia pies nie miał obroży. Jego właściciele proszą o kontakt wszystkich tych, którzy wiedzą gdzie może znajdować się ich czworonożny przyjaciel. Na znalazcę czeka nagroda w wysokości 1500 zł. Na kontakt czeka Michał (692 810 116) i Asia (605 684 185). 

Aktualizacja, godzina 14.16. 

Do naszej redakcji zgłosiła się kolejna osoba informująca nas o błąkającym się po osiedlu Chącińskiego i Klimeckiego psie. Czy ktoś z Państwa rozpoznaje zwierzaka? Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE