Reklama

Jazzowy koncert w ŁOK

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet (zdjęcie poglądowe)

Jazzowy koncert w ŁOK - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Janusz Smyk, grupa "Łukband" oraz duet "Polskie Drogi" wystąpią na jazzowym koncercie w Łukowskim Ośrodku Kultury. Wydarzenie zaplanowano na 5 stycznia.

Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich miłośników muzyki jazzowej na koncert „Everlasting Jazz”, który odbędzie się w piątek 5 stycznia 2018 roku o godzinie 19.00 w sali widowiskowej ŁOK. Podczas koncertu będziemy mieli okazję posłuchać zarówno standardów jak i improwizacji jazzowych.

Na scenie domu kultury wystąpi uznany nie tylko w Polsce, lecz również za granicami kraju muzyk jazzowy Janusz Smyk z nowym projektem „START UP”. Impresje jazzowe zaprezentuje także grupa „Łukband” w składzie Paweł Ryszard Znój, Tadeusz i Janusz Glinkowscy, Zbigniew Zemło oraz stawiający pierwsze kroki na scenie jazzowej duet „Polskie Drogi” - Nela Konopińska i Piotr Odoszewski.

Bilety na wydarzenie dostępne są w przedsprzedaży w cenie 10 zł, bądź 15 zł w dniu koncertu. Nabyć je można w kasie Kina Łuków lub online POD TYM ADRESEM.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE