Reklama

Jarosław Piekarski pokieruje ZGL-em

Opublikowano: czw, 21 mar 2019 16:02
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Jarosław Piekarski pokieruje ZGL-em - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jarosław Piekarski będzie nowym dyrektorem Zakładu Gospodarki Lokalowej w Łukowie. 21 marca odbył się konkurs, na którym wskazano, kto będzie kierować miejską jednostką.

Konieczność powołania nowego dyrektora zrodziła się po tym, jak z końcem stycznia z pracy w Zakładzie zrezygnował Sławomir Rzymowski. W reakcji na tą decyzję władze miasta powierzyły tymczasowe kierowanie jednostką Jarosławowi Piekarskiemu, zatrudnionemu na stanowisku administratora budynków.

Jarosław Piekarski pełniący obowiązki dyrektora ZGL, będzie już pełnoprawnym szefem jednostki. 21 marca odbył się konkurs, w którym pokonał on Marka Czerneckiego i Sebastiana Ignaciuka. Wyboru dokonała trzyosobowa komisja, w której zasiedli wiceburmistrz Łukowa Paweł Krasuski, skarbnik Barbara Leszczyńska i Naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej Agnieszka Kowalczyk.

- Do ostatniego etapu konkursu przeszli pan Piekarski i pan Marek Czernecki. Pan Sebastian Ignaciuk odpadł ze względów formalnych. Ostatecznie komisja rekomendowała Jarosława Piekarskiego na stanowisko dyrektora ZGL - mówi Paweł Krasuski.

Zastępca burmistrza dodaje, że obaj kandydaci wykazali się dużą wiedzą na temat funkcjonowania Zakładu Gospodarki Lokalowej. Ich kandydatury określa jako „bardzo mocne”.

- Jarosław Piekarski zaprezentował wizję funkcjonowania Zakładu na następne lata, przedstawił bolączki, którego jego zdaniem występują w ZGL-u i wskazał, jak można je rozwiązać. Osobiście życzę mu powodzenia w nowym miejscu pracy. Panu Markowi dziękuję natomiast za informacje uzyskane podczas konkursu. To cenna wiedza - dodaje zastępca burmistrza.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE