Reklama

Jakby coś zostało niedokończone

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Jakby coś zostało niedokończone - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Główne alejki w parku po wakacjach zostały wyłożone kostką brukową. Niestety centralny punkt pozostawia sporo do życzenia.

Niektóre alejki w parku zostały wyłożone kostką brukową, by w deszczowe dni mieszkańcy mogli przejść suchą nogą a osoby dbające o porządek miały ułatwiony dostęp do nich. O wprowadzenie tego zadania do budżetu wnioskował burmistrza miasta. W sierpniu radni zgodzili się przeznaczyć na ten cel niemal 118 tys.  

Prace zostały wykonane. Jedni chwalą ten pomysł, inni widzą mankamenty. Podczas sesji Rady Miasta, która odbyła się 24 listopada, radny Przemysław Suchodolski docenił fakt, iż piesi mogą przejść suchą nogą, ale dostrzegł także jedną rzecz.  

Zepsuła się estetyka centralnego punktu w parku. Wygląda to jakby coś nie zostało dokończone. Trzeba by było o tym pomyśleć - powiedział P. Suchodolski.  

W odpowiedzi usłyszał prośbę od włodarza miasta, by na wiosnę o sprawie mu przypomniał. Burmistrz Dariusz Szustek dodał również, że poprawić należy także samą fontannę, na której może ustawiona zostanie jakaś rzeźba. Do tematu wrócimy więc wiosną. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE