Reklama

Jak robić własne sery i je sprzedać?

Opublikowano: śr, 9 paź 2019 16:19
Autor:

Jak robić własne sery i je sprzedać? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Lokalna Grupa Działania "Razem ku Lepszej Przyszłości" organizuje dla Pań będących członkiniami Kół Gospodyń Wiejskich szkolenie połączone z warsztatami serowarskimi.

Szkolenie   będzie dotyczyło małego przetwórstwa, w tym produkcji serów zagrodowych i prowadzenia sprzedaży bezpośredniej.

W PROGRAMIE: szkolenie z zakresu małego przetwórstwa, wymagań i procedury sanitarno-technicznej oraz warunków i wymagań w prowadzeniu sprzedaży bezpośredniej w ramach rolniczego handlu detalicznego, innowacyjne rozwiązania w zakresie przetwórstwa mleka, warsztaty serowarskie z zakresu produkcji sera zagrodowego. Szkolenie trwa od 8.15 do 14.05. LGD zapewnia uczestnikom obiad i przerwę kawową.

Terminy szkoleń/warsztatów:

16.10. 2019 r. – Fiukówka 21, gm. Krzywda

17.10. 2019 r. – Dminin 52b, gm. Łuków

22.10. 2019 r. – Jakusze 54, gm. Trzebieszów

23.10. 2019 r. – Ciechomin 43a, gm. Wola Mysłowska

Zainteresowane praktycznymi rozwiązaniami Panie mogą wziąć udział w WYJEŹDZIE STUDYJNYM, który odbędzie się 28 października 2019 r.  Odwiedzą gospodarstwa rolne z obszaru województwa lubelskiego specjalizujące się w przetwórstwie rolno-spożywczym, w tym produkcji serów zagrodowych. Program wyjazdu studyjnego: wizyta w Manufakturze Różanej, wizyta w olejarni Skarby Natury, wizyta wraz z prelekcją na temat  listy produktów tradycyjnych w Zagrodzie Edukacyjnej Solisowe Sioło, wizyta w gospodarstwie rolnym specjalizującym się w produkcji serów zagrodowych, wizyta w gospodarstwie specjalizującym się w produkcji serów z ziołami.

ZASADY UDZIAŁU W PROJEKCIE: W projekcie mogą wziąć udział tylko kobiety zamieszkujące obszar wiejski LGD "RAZEM"  ( gminy powiatu łukowskiego)  będące członkiniami KGW. Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć osobiście lub pocztą tradycyjną, lub elektroniczną (skan) na adres: [email protected], Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "RAZEM KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI", ul. Świderska 12, 21-400 Łuków.

Organizator:

Lokalna Grupa Działania "RAZEM", ul. Świderska 12, 21-400 Łuków, tel.: 25 7983194,  e-mail: [email protected]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE