Reklama

Jak dbać o miłość? Podsumowanie konkursu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: ZS 1

Jak dbać o miłość? Podsumowanie konkursu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 brali udział w ogólnopolskim programie profilaktyczno-edukacyjnym \'Ars, czyli jak dbać o miłość\'. Jego uczestnicy w ubiegłym tygodniu odebrali nagrody.

Program profilaktyczno-edukacyjny „Ars, czyli jak dbać o miłość” realizowany jest w łukowskich „Alejach” od 4 lat. Program skierowany jest do młodzieży w wieku od 16 do 19 lat. Wśród poruszanych tematów znalazły się cenione wartości życiowe, świadome i odpowiedzialne macierzyństwo, ale także zdrowy tryb życia i niebezpieczeństwa związane z używaniem substancji psychoaktywnych. Spotkania odbywające się w ramach programu były także okazją do refleksji nad własnymi wyborami. Zajęcia prowadziła Liliana Kołodyńska (pedagog i koordynator szkolny programu) oraz pielęgniarka szkolna Grażyna Buczek. Panie wspierały przedstawicielki Powiatowej Stacji Epidemiologicznej w Łukowie: Beata Baran i Jolanta Łukasik.

Uczestnicy programu brali udział w konkursie plastycznym oraz konkursie wiedzy o zdrowiu. 23 listopada podczas uroczystego podsumowania projektu tegoroczni zwycięzcy odebrali dyplomy i nagrody. W gronie nagrodzonych w konkursie wiedzy o zdrowiu znaleźli się: Maciej Wojda, Weronika Gręzak ( I miejsce), Natalia Zakrzewska ( I miejsce), Iza Powalska (II miejsce), Joanna Izdebska (III miejsce), Filip Wodyk. Natomiast w konkursie plastycznym zatytułowanym Bliżej siebie, dalej od nałogów, na nagrody zasłużyli: Weronika Rola, Wioletta Beczek, Weronika Surmacz, Gabriela Żółkowska, Dominika Niewęgłowska, Dominika Kucharska i Joanna Izdebska. 


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE