Reklama

Jagodzianki najlepsze w Gręzówce

Opublikowano: śr, 24 lip 2019 13:29
Autor:

Jagodzianki najlepsze w Gręzówce - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Konkursy, dmuchane zjeżdżalnie i dyskoteka pod gołym niebem - takie atrakcje czekały na uczestników Święta Jagody. Dla wyczerpanych zabawą organizatorzy przygotowali ciasta, pierogi, bułeczki z jagodami i grill.

Mieszkańcy spotkali się na wiejskim placu przy remizie OSP Gręzówka. Chętni mogli posiedzieć w strażackim wozie i obejrzeć sprzęt używany w akcjach. 
Strażacy dali też pokaz swoich umiejętności.  

- Zespół Kumpele wystąpił w nowych strojach, które kupiłyśmy za własne pieniądze - mówiła   Beata Pochman, przewodnicząca KGW Gręzówka i jednocześnie kierowniczka zespołu.

 Zaśpiewali także "Wiśniewiacy" z Wiśniewa, "Zalesianki" z Zalesia , "Jagódki" ze Żdżar, "Niezapominajki" z Dminina, "Świderzanki" ze Świderek.   Druhowie z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Gręzówki dali pokaz pierwszej pomocy.  

 Tańce ludowe zaprezentowali uczniowie ze szkoły w Gręzówce  z zespołu Folklor i Lipka.

Gminne Święto Jagody zorganizowało Koło Gospodyń Wiejskich i zespół „Kumpele” oraz Gminny Ośrodek Kultury w Łukowie. Współpraca: Ochotnicza Straż Pożarna, Rada Sołecka oraz Zespół Szkół. Organizacja uroczystości była możliwa dzięki wsparciu wielu firm, instytucji i osób prywatnych. ORGANIZATORZY DZIĘKUJĄ: firmom ; Agro Top, Arturowi Klimczykowi , Nadleśnictwu Łuków BS z Łukowa , Restauracji Kochanówka z Siedlec , Parisell z Klimek , Miód Lawenda z Biard.  


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE