Reklama

Inwestycja na ulicy Okrzei w zawieszeniu

Opublikowano:
Autor:

Inwestycja na ulicy Okrzei w zawieszeniu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolej wraz z inwestycją wykonywaną na torach przystąpiła do budowy ulicy Okrzei od skrzyżowania w stronę Gołaszyna. Na dobrą drogę czekali mieszkańcy. Niestety prace zostały zawieszone.

Do naszej redakcji zgłosił się Czytelnik z prośbą o interwencję. Jak informuje:

Na początku wakacji wykonawcy porzucili prace na wykonywanej drodze. Z tego, co udało mi się ustalić kolej szuka nowego podwykonawcy.

O to, co dzieje się, a raczej dlaczego nic się nie dzieje, zapytaliśmy rzecznika prasowego PKP PLK. W odpowiedzi na nasze pytanie o losy inwestycji dowiedzieliśmy się:

Roboty związane z budową ulicy Okrzei wzdłuż torów w kierunku Gołaszyna przez ostatnie półtora miesiąca napotykały trudności w związku z odstąpieniem od wykonywania robót przez podwykonawcę realizującego prace związane z budową nawierzchni drogowej. Wykonawca znalazł już nowego podwykonawcę i w przeciągu najbliższych dni podpisze z nim umowę - napisał naczelnik Wydziału Komunikacji i Promocji PKP PLK Karol Jakubowski.

Otrzymaliśmy również zapewnienie, że prace zostaną wznowione w drugim tygodniu września. Cała inwestycja ma potrwać do 1,5 miesiąca.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE