Reklama

Integracyjna impreza nad zalewem

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Integracyjna impreza nad zalewem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Tradycyjnie w pierwszy miesiąc wakacji w Łukowie odbywa się festyn integracyjny dla osób niepełnosprawnych. \"Bądźmy razem\" miało miejsce także wczoraj, w niedzielę 9 lipca.

Przejażdżki motocyklami i quadami, animacje dla najmłodszych, stoiska z gastronomią i dobry humor w ciepłe niedzielne południe. Tak w skrócie wyglądała wczorajsza impreza „Bądźmy razem” zorganizowana nad łukowskim zalewem Zimna Woda. Festyn integracyjny, który na stałe wpisał się w kalendarz wakacyjnych imprez w Łukowie, rozpoczęto od mszy świętej polowej, po której wszyscy obecni udali się na piknik.

W czasie imprezy zorganizowano też zawody w nordic walking o puchar Urszuli Krasuckiej. Chętni mogli podejść do stoisk z malowaniem twarzy, stoisk lokalnych przedsiębiorców czy instytucji. Natomiast przed budynkiem dawnego zajazdu Zimna Woda odbywały się występy artystyczne. Wystąpił m.in. Dziecięcy Zespół Regionalny „Kropelki Rosy”. Obecni byli też członkowie klubu motocyklowego Bears Riders. Całość została zorganizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie, Stowarzyszenie Nasz Region, Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Burmistrza Miasta Łuków.

Kolejny festyn już za rok.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE