Reklama

Inspektor Ryszard Szklarz Komendantem Powiatowym

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Inspektor Ryszard Szklarz Komendantem Powiatowym - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Insp. Ryszard Szklarz przyszedł do łukowskiej komendy równo dwa miesiące temu. Od tamtej pory pełnił obowiązki komendanta. Dziś odbyło się oficjalne wprowadzenie nowego Komendanta Powiatowego Policji w Łukowie.

1 lipca insp. Ryszard Szklarz został oficjalnie wprowadzony do łukowskiej komendy. Dziś o godzinie 12.00 odbyła się uroczysta odprawa. W swojej 25-letniej karierze zawodowej pracował już na stanowisku komendanta w Opolu Lubelskim i Świdniku. Kierował także komisariatem w Lublinie, który obejmował swoim zasięgiem miasteczko akademickie. Od dziś będzie dbał o bezpieczeństwo w powiecie łukowskim. Jak sam powiedział:

Może rubryki w niektórych tabelkach będą niższe, inne wzrosną, ale dla mnie najważniejsze jest to, by mieszkańcy powiatu łukowskiego oraz ci, którzy tu przyjadą czuli się bezpiecznie.

W dzisiejszej uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych, kadra kierownicza łukowskiej komendy oraz związków zawodowych, ale także przedstawiciele służb mundurowych, Sądu Rejonowego oraz Prokuratury Rejonowej w Łukowie. Oficjalne pismo powołujące insp. Ryszarda Szklarza na stanowisko Komendanta Powiatowego wręczył I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Sławomir Zagojski.

 

 

 Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE