Reklama

Iluzja na łukowskiej scenie

Opublikowano:
Autor:

Iluzja na łukowskiej scenie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W najbliższy wtorek Mikołajki. Tego dnia przed łukowską publicznością swoje sztuczki magiczne zaprezentuje Damian Spętany.

Iluzjonista ma za sobą liczne seminaria, na których dowiedział się jak odwrócić uwagę, w luźny i żartobliwy prowadzić prezentację, a także jak wykonać iluzje sceniczne czy karciane. Jego zdolności podziwiali goście Farmy Iluzji. Teraz wystąpi na scenie Łukowskiego Ośrodka Kultury z show zatytułowanym „Figle umysłu”.

Damian Spętany swoją przygodę z iluzją rozpoczął jako mały chłopiec. Wówczas oglądał pokazy Davida Copperfielda. W życiu codziennym jest studentem na Politechnice Łódzkiej. To właśnie w tym mieście występował w Teatrze Nowym podczas inscenizacji „Balu w Operze”.

Pokaz iluzji odbędzie się w ŁOK 6 grudnia o godzinie 17.30. By wejść na pokaz należy przynieść słodycze lub zabawki dla mieszkańców Domu Dziecka w Łukowie. Na spotkanie z iluzją zaprasza Łukowski Ośrodek Kultury, Miasto Łuków oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE