Reklama

III Targi Kreatywnych Kobiet - zaproszenie

Opublikowano: czw, 21 mar 2019 13:56
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

III Targi Kreatywnych Kobiet - zaproszenie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trzy lata temu decyzja o organizacji targów zapadła spontanicznie. Dziś impreza wpisuje się w kalendarz wiosennych wydarzeń i jest wyczekiwana przez część mieszkańców. 7 kwietnia zaplanowano III Targi Kreatywnych Kobiet. Zapraszają na nie panie ze stowarzyszenia o tej samej nazwie.

Targi Kreatywnych Kobiet będą okazją do skosztowania smakołyków i zrobienia zakupów przed Wielkanocą. Osoby, które odwiedzą 7 kwietnia miejsce wydarzenia - halę sportową przy SP nr 1 w Łukowie - będą mogły wziąć udział w warsztatach z malowania pisanek, zrobić pamiątkowe fotografie, skosztować i zakupić wielkanocne ciasta. Tradycyjnie nie zabraknie też wystawców rękodzieła i firm prezentujących swoje produkty bądź usługi. Wystawiać będą się oczywiście Panie, jednak jak dodają organizatorki, także i „brzydsza płeć” nie powinna się nudzić podczas wydarzenia.

Targi będą też miejscem, na którym wesprzeć będzie można potrzebujących. Kreatywne Kobiety zapraszają m.in. do licytowania przedmiotów oraz wrzucenia pieniędzy do puszki na rzecz Dominika Nurzyńskiego z Suchocina, potrzebującego pomocy małego chłopca. Targi Kreatywnych Kobiet to rodzinna impreza, na której coś dla siebie znajdą najmłodsi. Dziećmi zaopiekuje się animatorka, będzie też możliwość skorzystania z dmuchańców. Całość ma na celu aktywizację kobiet, pokazanie ich talentów i zdolności.

Wydarzenie organizowane już po raz trzeci, odbędzie się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łukowie. Panie ze stowarzyszenia Kreatywne Kobiety zapraszają wszystkich w niedzielę 7 kwietnia w godzinach 14-18. Patronat nad wydarzeniem sprawują Urząd Miasta Łuków oraz Urząd Marszałkowski w Lublinie. Wstęp bezpłatny.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE