Reklama

Reklama

II Zuchowy Turniej Sprawnościowy Hufca ZHP Łuków

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Adamów stał się miejscem rozgrywanego po raz drugi Zuchowego Turnieju Sprawnościowego Hufca ZHP Łuków. W dn. 2 października 2021 r. przybyły tu dzieci z różnych stron, aby wziąć udział w rozmaitych konkurencjach, sprawdzających ich tężyznę fizyczną.

Reklama

Do tego ważnego w kalendarzu gromad wydarzenia zuchy przygotowywały się od kilku miesięcy. Podczas zbiórek prowadzone były treningi sportowe, zabawy i gry ruchowe. Dzieci doskonaliły swoją sprawność fizyczną i nie zapomniały o codziennych ćwiczeniach. Wszystko po to, aby dobrze zaprezentować swoją drużynę na turnieju. A do zawodów przystąpiły gromady zuchowe z Adamowa, Łukowa, Radzynia Podlaskiego, Woli Osowińskiej, Woli Chomejowej, Bork, Starych Kobiałek.

 Po intensywnej rozgrzewce uczestnicy podzieleni na zespoły przystąpili do rywalizacji. Zmaganiom fizycznym towarzyszył doping drużyn, a w sercu królowały zasady Prawa Zucha, przypomniane na początku zawodów.

 

 Zuchy współzawodniczyły w różnorodnych konkurencjach sportowych i sprawnościowych z wykorzystaniem rozmaitych przyborów i przyrządów. Uczestnicy wzmocnili swoje siły, korzystając z przygotowanego posiłku regeneracyjnego. Na zakończenie drużyny rozegrały grę zespołową “Zbijak”. Finałem Zuchowego Turnieju Sportowego było ogłoszenie wyników i wręczenie nagród dla każdej z uczestniczących gromad.

 

 Wydarzenie doszło do skutku dzięki wsparciu finansowemu Gminy Adamów oraz pomocy Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Adamowie. Za jego przygotowanie odpowiadały: pwd. Renata Niedziółka, Iwona Kołodziej i Edyta Kaszubska.

 

 Czas turnieju był wytęsknionym w trakcie pandemii spotkaniem gromad zuchowych naszego hufca, okazją do nawiązania bliższych relacji, integracji drużyn. Ale także możliwością sportowego sprawdzenia swojej kondycji fizycznej.

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy