Reklama

Grzmią pod Stoczkiem armaty – zapisy na bieg uliczny

Opublikowano: śr, 28 gru 2016 09:31
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Grzmią pod Stoczkiem armaty – zapisy na bieg uliczny - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ogólnopolski Bieg Uliczny \"Grzmią pod Stoczkiem armaty\" wyruszy po raz 17. W ten sposób miłośnicy biegania chcą uczcić 186. rocznicę zwycięskiej bitwy pod Stoczkiem.

11 lutego z placu Kościuszki w Stoczku Łukowskim wyruszą biegacze, którzy właśnie aktywnością fizyczną zechcą uczcić 186. rocznicę zwycięskiej bitwy pod Stoczkiem. By wziąć udział w wydarzeniu, należy dokonać zgłoszenia. Organizatorzy czekają na informację zwrotną do 3 lutego.

Jak dokonać zgłoszenia? Formularz zgłoszeniowy z podaniem imienia i nazwiska oraz wskazaniem kategorii należy nadsyłać na adres Urzędu Miasta w Stoczku Łukowskim. Niezbędne jest zamieszczenie dopisku \"XVII Ogólnopolski Bieg Uliczny „Grzmią pod Stoczkiem armaty”. Zgłoszeń można dokonywać osobiście (w pokoju nr 203) lub faksem (25) 797-00-73 w godzinach od 8.00 do 15.00.  

By formalności stało się zadość, należy nie tylko na czas dostarczyć formularz zgłoszeniowy, ale także podpisane oświadczenie. Każdy z uczestników musi także uiścić opłatę startową. W biegu \"Grzmią pod Stoczkiem armaty\" obowiązuje limit uczestników. Na linii startu nie może stanąć więcej niż 250 biegaczy. Każdy z uczestników biegu musi mieć ukończone 18 lat.

Patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Lubelskiego, Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Starosta Łukowski. Organizatorami wydarzenia są: Urząd Miasta w Stoczku Łukowskim, LKS \"Dwernicki\" Stoczek Łukowski, Miejski Ośrodek Kultury w Stoczku Łukowskim. Organizatorów wspierają: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Marszałkowski w Lublinie, Urząd Marszałkowski w Warszawie, Starostwo Powiatowe w Łukowie, Lokalna Grupa Działania „RAZEM KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI” w Łukowie, Club Weteranów Szos, Stowarzyszenie Inkubator Kreatywności Społecznej, Zespół Oświatowy w Stoczku Łukowskim, Zespół Szkół w Stoczku Łukowskim, Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej w Stoczku Łukowskim oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Stoczku Łukowskim.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE