Reklama

Grzegorz Kołodko na Forum Gospodarczym

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Grzegorz Kołodko na Forum Gospodarczym - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już po raz siedemnasty zorganizowane zostanie Łukowskie Forum Gospodarcze dla Regionu. Tegorocznym gościem specjalnym będzie znany ekonomista oraz były wicepremier i minister finansów, prof. Grzegorz Kołodko.

Uwarunkowania i perspektywy rozwoju polskiej gospodarki, partnerstwo publiczno-prywatne oraz współpraca samorządu z biznesem to tylko część zagadnień, które poruszone zostaną na XVII Łukowskim Forum Gospodarczym dla Regionu. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższy piątek 8 grudnia w Parisel Palace w Klimkach.

Obecni na Forum przedsiębiorcy będą się zastanawiać, czy istnieje w ogóle pojęcie społecznej odpowiedzialności osób prowadzących biznesy. Gościem specjalnym wydarzenia będzie były wicepremier i minister finansów Grzegorz Kołodko. Ekonomista przedstawi wykład na temat uwarunkowań i perspektyw rozwoju polskiej gospodarki, weźmie też udział w dyskusji z pozostałymi gośćmi.

Swoje wystąpienia będą mieli też Marszałek Województwa Lubelskiego Sławomir Sosnowski, Bartosz Kobus specjalista od partnerstwa publiczno-prywatnego i Maciej Szymański, ekspert Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Organizatorami siedemnastego Forum Gospodarczego dla Regionu są Fundacja Regionalne Inkubatory Przedsiębiorczości, Stowarzyszenie Przedsiębiorców Ziemi Łukowskiej, Centrum Doradztwa Finansowego, Starostwo Powiatowe w Łukowie, Urząd Miasta w Łukowie, Urząd Gminy Łuków, Loża Siedlecka BCC.  Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE