Reklama

Godz. 19.30: Zmarł mężczyzna z koronawirusem z Lublina. Coraz więcej chorych

Opublikowano:
Autor:

 Godz. 19.30: Zmarł mężczyzna z koronawirusem z Lublina. Coraz więcej chorych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zarażonych jest już ponad setka.

W sobotę zmarł 66-letni mężczyzna przebywający w szpitalu w Lublinie, u którego wykryto koronawirusa. Są kolejne osoby, u których zdiagnozowano COVID-19, w tym dwie z województwa lubelskiego. 


Nie żyje 66-latek, który był hospitalizowany w szpitalu w Lublinie, u którego wykryto koronawirusa. O jego śmierci poinformowano w sobotni wieczór."To 66-letni mężczyzna, który w stanie poważnym przebywał w szpitalu w Lublinie (woj. lubelskie) i miał choroby współistniejące" - pisze Ministerstwo Zdrowia w swoim komunikacie.

Jednocześnie mamy dziesięć nowych zdiagnozowanych osób w Polsce chorych na COVID-19."Potwierdzone przypadki dotyczą 3 osób z woj. mazowieckiego (Warszawa), 1 z woj. podkarpackiego (Rzeszów), 2 z woj. dolnośląskiego (Wrocław), 2 z woj. łódzkiego (Łódź) i 2 z woj. lubelskiego (Lublin)" - informuje Resort Zdrowia. Aktualnie, na terenie województwa lubelskiego jest 15 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych, z czego jedna osoba zmarła.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE