Reklama

Godna postawa 65-latki

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet (zdjęcie poglądowe)

Godna postawa 65-latki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Godną naśladowania postawą wykazała się 65-letnia łukowianka, która na ulicy znalazła pieniądze i przyniosła je do komendy policji. Uczciwa kobieta przekazała je policjantom z prośbą o zwrócenie ich właścicielowi. Dzięki jej postawie 74-latka odzyskała ponad tysiąc złotych.

Wczoraj przed południem do łukowskiej komendy policji zgłosiła się 65-latka, która przekazała znalezione na ulicy pieniądze. Kobieta nie miała wątpliwości, że zguba powinna jak najszybciej trafić do właściciela. Na policję łukowianka przyniosła 1000 złotych, do których dołączony był wydruk potwierdzający zawarcie transakcji bankowej. Dzięki niemu mundurowi bardzo szybko skontaktowali się z właścicielką znalezionych pieniędzy.

- Pieniądze należały do 74-latki z Łukowa. Kobieta powiedziała, że to jej syn wypłacał pieniądze z ich wspólnego konta i nic jej nie powiedział o ich zagubieniu. Odbierając pieniądze od mundurowych, kobieta nie kryła wzruszenia,  z faktu, że są jeszcze uczciwi ludzie - mówi Marcin Józwik z łukowskiej policji.

Do podziękowań dla uczciwej 65-latki przyłączają się również łukowscy policjanci, kierując słowa uznania za jej wspaniałą, godną naśladowania postawę.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE