Reklama

Gmina zaprasza na uroczystości

Opublikowano:
Autor:

Gmina zaprasza na uroczystości - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Święto Niepodległości, Senioriada oraz Inauguracja Roku Kulturalnego - najbliższe wydarzenia na terenie gminy Łuków.

11 listopada uroczystości upamiętniające kolejną rocznicę odzyskania niepodległości odbywają się w wielu miejscowościach. Mieszkańcy gminy Łuków mogą ten dzień celebrować w Zarzeczu Łukowskim. O godzinie 13.00 w parafialnym kościele odbędzie się msza święta, po której w świetlicy wiejskiej o godzinie 14.00 rozpocznie się część artystyczna.


Natomiast 20 listopada w Zespole Szkół w Strzyżewie odbędzie się III Sołeckie Spotkanie Seniorów. Od godziny 15.00 seniorzy, którzy zdecydują się wziąć udział w wydarzeniu, będą mogli podziwiać wystepy zespołów ludowo-wokalnych oraz Dziecięcego Zespołu Tańca Ludowego Gminy Łuków. Organizatorzy przewidzieli także poczęstunek. Wszyscy ci, którzy zechcą wziąć udział w spotkaniu powinni skontaktować się z sołtys Strzyżewa Barbarą Kępką (725 512 427) w celu uzyskania bezpłatnego zaproszenia.


27 listopada o godzinie 15.00 w Zespole Szkół w Świdrach odbędzie się Inauguracja Roku Kulturalnego 2016/2017. W programie wydarzenia: prezentacja dorobku artystycznego gminy Łuków, multimedialna kronika wydarzeń kulturalnych minionego roku oraz plany na przyszłość. Tego dnia odbędzie się także rozstrzygnięcie konkursu na \"Najaktywniejszą Świetlicę Wiejską w 2016 roku\". Organizatorzy przewidzieli także wręczenie Kulturalniaka Gminy Łuków 2016.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE