Reklama

Gmina Trzebieszów wybierze Kobietę Roku

Opublikowano:
Autor:

Gmina Trzebieszów wybierze Kobietę Roku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do 28 lutego organizatorzy konkursu czekają na zgłoszenia kandydatek do tytułu Kobiety Roku w kilku kategoriach. Wyróżnienia zostaną wręczone 12 marca podczas gminnych obchodów Dnia Kobiet.

Uczestniczkami konkursu mogą być mieszkanki gminy Trzebieszów, które wyróżniają się działalnością na rzecz lokalnej społeczności. Kandydatki mogą być zgłoszone przez sołectwa, stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich, placówki oświatowe czy też grupy nieformalne działające na terenie gminy.  

Organizatorzy wydarzenia podzielili rywalizację na kilka kategorii. I tak w kategorii „kultura” liczą się kobiety kreatywne, realizujące projekty kulturalne, przyczyniające się do rozwoju i dużego zaangażowania w tej sferze życia. W kategorii „oświata” wybierane będą kobiety – nauczycielki, pracujące w placówkach oświatowych, działające w radach rodziców. Kategoria „działalność społeczna” skierowana jest do tych Pań, które angażują się w realizację różnego rodzaju inicjatyw i programów. Ostatnią kategorią jest kobieta „przedsiębiorcza”. Tu liczą się Panie, które prowadzą własną działalność gospodarczą, rolniczą i wnoszą swój wkład w rozwój gminy.  

Regulamin konkursu mówi, że jedna osoba może być zgłoszona do kilku kategorii, pod warunkiem wypełnienia formularza. Jedna kandydatka może otrzymać tytuł tylko w jednej kategorii. Kandydatki do konkursu należy zgłaszać na karcie zgłoszeń (w zaklejonej kopercie) w Gminnym Ośrodku Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie do 28 lutego.  

Wręczenie nagród odbędzie się 12 marca w Sali Widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie podczas uroczystych obchodów Dnia Kobiet.     

Organizatorem konkursu „Kobieta Roku Gminy Trzebieszów 2017” jest Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objął wójt gminy. Celem konkursu jest wyróżnienie kobiet, które swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju kulturalnego, oświatowego, społecznego i gospodarczego gminy Trzebieszów.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE