Reklama

Gmina Trzebieszów usuwa azbest

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Gmina Trzebieszów usuwa azbest - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd Gminy Trzebieszów informuje o przyjmowaniu deklaracji na usuwanie azbestu z budynków na terenie gminy. Mieszkańcy mogą do 30 listopada składać stosowne wnioski w tej sprawie.

Urząd Gminy Trzebieszów informuje o rozpoczęciu II naboru Zgłoszeń lokalizacji na usuwanie wyrobów zawierających azbest od osób fizycznych w ramach realizacji projektu „System gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie województwa lubelskiego", współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. Nabór Zgłoszeń lokalizacji trwać będzie od 17 października do 30 listopada 2018 roku. Realizacja projektu obejmować będzie działania związane z demontażem, odbiorem, transportem oraz unieszkodliwieniem odpadów azbestowych.

Wszystkie informacje dotyczące naboru wniosków oraz realizacji ww. projektu można uzyskać w Urzędzie Gminy w Trzebieszowie oraz na stronie www.azbest.lubelskie.pl. Druki Zgłoszeń lokalizacji oraz Oświadczenia  można pobrać ze strony: www.azbest.lubelskie.pl - Zakładka Usuń azbest - Przewodnik Krok pop kroku.

Urzędnicy informują jednocześnie, że osoby zakwalifikowane w niniejszym naborze uzyskają wsparcie w roku 2019 po realizacji Zgłoszeń lokalizacji w ramach I naboru. Z uwagi na ważność umów z firmami usuwającymi azbest do końca roku 2019, proces ten będzie przebiegał płynnie, bez opóźnień.

Podobne procedury obowiązują także w innych gminach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE