Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

GMINA STOCZEK ŁUKOWSKI Dofinansowanie na modernizację świetlicy w Jedlance

wiadomosci Projekt "Przebudowa i rozbudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania budynku świetlicy wiejskiej na filię biblioteki publicznej w Jedlance" z gminy Stoczek Łukowski otrzymał dofinansowanie w dziedzinie kultury.

mo

Opublikowano: 22 września 2020 11:00 | Aktualizacja: 22 września 2020 09:27

   21 września w Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie została podpisana umowa pomiędzy gminą a LUW, a projekt uzyskał dofinansowanie na blisko 75%  wartości całkowitej inwestycji.

 

 - Pani radna Agnieszka Bieniek bardzo interesowała się tym projektem i widać było, jak bardzo zależy i jej i Panu Wójtowi na tym projekcie. Projekt zyskał akceptację i odpowiednią liczbę punktów, ale dzięki Zarządowi Województwa, który dołożył pieniędzy na to działanie udało się uzyskać dofinansowanie na świetlicę w Jedlance. Gratulacje dla mieszkańców – mówi Ryszard Szczygieł, radny Sejmiku Województwa Lubelskiego.

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • miesiąc temu | ocena +2 / -0

    Gryczon

    Brawa dla naszej Agnieszki. wiedziałem że tego dopniesz. tak trzymaj

  • miesiąc temu | ocena +0 / -0

    Jan

    Brawo!!!