Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

GMINA STOCZEK ŁUKOWSKI 22-letni rowerzysta z promilami i obrażeniami trafił do szpitala

wiadomosci Z obrażeniami ciała przewieziono do szpitala 22-letniego rowerzystę z gm. Stoczek Łukowski. Mundurowi ustalili, że młodzieniec kierując swym jednośladem przewrócił się na jezdnię. Okazało się, że przyczyną wypadku był alkohol.

Magda Oknińska (za KPP Łuków)

Opublikowano: 26 czerwca 2020 09:45 | Aktualizacja: 26 czerwca 2020 09:45

Wczoraj po godzinie 23:00 policjanci ze Stoczka Łukowskiego zostali powiadomieni o leżącym na jezdni, nieprzytomnym młodym mężczyźnie. Mundurowi którzy przyjechali we wskazane miejsce dowiedzieli się, że 22-latek z gminy Stoczek Łukowski z obrażeniami ciała został zabrany karetką do szpitala.

Twarzą w asfalt

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że pokrzywdzony młodzieniec jechał swoim rowerem po drodze, gdzie w pewnej chwili upadł na jezdnię uderzając twarzą o asfaltowe podłoże. Ustalając okoliczności wypadku mundurowi dowiedzieli się, że żadna postronna osoba nie przyczyniła się do zdarzenia. Bardzo szybko okazało się co było bezpośrednią przyczyną przewrócenia się na jezdnię rowerzysty.

Ponad 2 promile

  • " Po badaniach okazało się, że młodzieniec miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie i to dlatego przewrócił się ze swoim jednośladem na jezdnię. Teraz 22-latek musi liczyć się z konsekwencjami prawnymi. Za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości grozi mu wysoka grzywna, a nawet kara aresztu" - informuje Marcin Józwik z KPP w Łukowie.
Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 3 miesiące temu | ocena +0 / -0

    trek

    taki ładny rower był... :(