Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

GMINA STOCZEK ŁUK. GOPS będzie wspierał seniorów

wiadomosci Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Stoczku Łukowskim informuję, że przystąpił do Ogólnopolskiej Akcji Wspieraj Seniora.

red

Opublikowano: 28 października 2020 08:05 | Aktualizacja: 28 października 2020 08:06

Osoby w wieku 70 lat i więcej, które zdecydują się pozostać w domu w związku z utrzymującym się stanem epidemii mogą otrzymać pomoc w miarę możliwości Ośrodka.

Wystarczy zadzwonić do GOPS Stoczek Łukowski 0-25 7970177 i tam pracownik ośrodka ustali z Seniorem usługę wsparcia. Usługa ma polegać w szczególności na dostarczeniu tej grupie Seniorów zakupów, zgodnie ze wskazanym zakresem, obejmujących artykuły podstawowej potrzeby, w tym artykuły spożywcze, środki higieny osobistej. Koszty zakupów pokrywa Senior.

Ośrodek zaprasza wolontariuszy do kontaktu z Ośrodkiem którzy chcieliby świadczyć powyższą pomoc seniorom. Ponadto jeśli będzie zapotrzebowanie na taką usługę Ośrodek poprosi o wsparcie żołnierzy WOT lub członków ochotniczej straży pożarnej. Przyznanie usługi wsparcia nie wymaga przeprowadzenia wywiadu środowiskowego i wydania decyzji administracyjnej.

 

Komentarze (3)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • miesiąc temu | ocena +0 / -1

  7ii

  Jedna szmata zniszczyła mi zdrowie życie i nie mogie normalnie funkcjonować a jedną wariatka z gops powiedziała żebym załatwił sobie kiupe dla psychol dla skurwionych. I też żadnej konkretnej pomocy nie otrzymałem. Tylko się zasłaniają urzędem dla niedorozwinietych i psychol.

 • miesiąc temu | ocena +1 / -1

  Xcvb

  Wszystkie gopsy działają źle ja byłem małym dzieckiem i chodziłem nagi i bosy i nigdy i żadnej pomocy nie otrzymałem i gdybym nie wziął się w garść to bym musiał sobie linkie na głowę założyć a wszesniej trumnę kupić bo gdy sobie sam jak nie zapracuje na nią to i nie ma na co liczyć. Tyle ludzi jest bezdomnych i nikt im nie dąży z pomocą.. A gopsy nie potrzebie wchodzą w projekty unijne bo otrzymują smierdzacy zyr i ludziom dają ich truja.

 • miesiąc temu | ocena +0 / -1

  Luu

  Gops pomoze ha ha rekoma wolontariuszy za seniorow pieniadze dobre zlodzieje jestescie a moze by tak wyplaty oddac wolontariuszom .