Reklama

Reklama

GMINA STANIN „Jarzębinki” wygrały konkurs Piosenki Patriotycznej „Z Piosenką do Wolności”

Opublikowano: 17 listopada 2020 09:15
Autor: mo

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Gminna Biblioteka Publiczna w Staninie w ramach obchodów Odzyskania Niepodległości przez Polskę organizowała Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej „Z Piosenką do Wolności”.

Reklama

W konkursie przeznaczonym dla amatorów mogli wziąć  udział: soliści, duety i zespoły wokalne. Uczestnicy  wysyłali nagrane filmiki z prezentacją utworów, wyłącznie w języku polskim. Nadesłane materiały  oceniło jury  w składzie: przewodniczący: Jarosław Kania, członkowie: Anna Oskroba - Suśniak – nauczyciel muzyki, Sławomir Żyłka - instruktor w Łukowskim Ośrodku Kultury,  Artur Piskorz – instruktor w GBP w Starych Kobiałkach.

Wyniki konkursu:

I miejsce: Zespół ludowy ,,Jarzębinki”

 II miejsce : Amelia Czernic

III miejsce : Nadia i Filip Dzido

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.