Reklama

Gmina Łuków: Samorząd zwalnia firmy z opłat za śmieci

Opublikowano:
Autor:

Gmina Łuków: Samorząd zwalnia firmy z opłat za śmieci - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przedsiębiorcy z gminy Łuków, którzy wstrzymali działalność z powodu epidemii koronawirusa, nie muszą płacić za wywóz śmieci. By zostać zwolnionym z opłat właściciel nieruchomości musi złożyć nową deklarację.

Niezbędny formularz można pobrać ze strony: www.lukow.ug.gov.pl, gdzie są również dokładne informacje jak wypełnić dokument. Nową deklarację można przesłać przez elektroniczną skrzynkę podawczą ePUAP, tradycyjnie pocztą lub złożyć w Punkcie Obsługi Interesanta w budynku urzędu gminy przy ul. Świderskiej 12. W tym ostatnim przypadku lepiej wcześniej uzgodnić wizytę telefonicznie.

Gmina Łuków zachęca również przedsiębiorców do wypełnienia ankiety na temat wpływu obecnej sytuacji epidemiologicznej na ich działalność. Zawarte w niej informacje samorząd chce wykorzystać przy podejmowaniu decyzji, dotyczących ewentualnych ułatwień dla prowadzących działalność gospodarczą.
Wójt  Mariusz Osiak zastrzega, że chodzi wyłącznie o takie regulacje, które należą do kompetencji samorządu gminnego, a ankieta ma wyłącznie charakter sondażowy.

Formularz jest dostępny również na stronie internetowej Gminy Łuków, a po wypełnieniu dokument trzeba przesłać na adres: [email protected]

Termin przyjmowania ankiet upływa 10 kwietnia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE