Reklama

Gmina Łuków: Przedszkola wznowiły działalność

Opublikowano:
Autor:

Gmina Łuków: Przedszkola wznowiły działalność - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trzy przedszkola w gminie Łuków wznowiły działalność. Przygotowane do prowadzenia zajęć są również pozostałe placówki, które czekają na decyzje rodziców.

- Zgodnie ze zgłoszonymi przez opiekunów potrzebami w środę 6 maja otworzyliśmy przedszkola w Łazach, Gręzówce i w Dąbiu. Liczba zgłoszonych dzieci to odpowiednio - 14, 11 i 3, ale rzeczywista frekwencja każdego dnia jest różna. Zdajemy sobie sprawę, że po kilku tygodniach izolacji w domach część rodziców może mieć kłopot z zapewnieniem opieki najmłodszym pociechom, dlatego jesteśmy gotowi na wznowienie zajęć w kolejnych placówkach - mówi wójt gminy Łuków Mariusz Osiak.

Na razie ze strony rodziców nie było zainteresowania posłaniem dzieci do przedszkoli w Czerśli, Gołaszynie, Gołąbkach, Krynce, Rolach, Świdrach, Turzych Rogach i Zalesiu. We wszystkich zostały już zastosowane rozwiązania, zgodne z wytycznymi, dotyczącymi bezpieczeństwa dzieci i personelu.

Opiekunowie przedszkolaków, którzy zdecydują się przyprowadzić dziecko do przedszkola, przed podjęciem decyzji powinni kontaktować się z dyrektorami poszczególnych placówek.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE