Reklama

Gmina Łuków: Jarmark odwołany, konkursy przez internet

Opublikowano:
Autor:

Gmina Łuków: Jarmark odwołany, konkursy przez internet - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie odbędzie się tegoroczny Jarmark Wielkanocny w Łukowie. Impreza, która zgodnie z tradycją miała się odbyć w Niedzielę Palmową, została odwołana w związku z pandemią koronawirusa.

Gminny Ośrodek Kultury w Łukowie nie rezygnuje jednak z wielkanocnych konkursów, organizowanych przez internet w zmienionej formule.

Starsi mieszkańcy gminy Łuków mogą się pochwalić tradycyjnym stołem wielkanocnym, natomiast dzieci wziąć udział w konkursie świątecznych koszyczków. - W obydwu przypadkach wystarczy zrobić 1 zdjęcie i przesłać mailem. Resztę pozostawiamy inwencji twórczej autorów, którzy mogą uwiecznić na fotografiach nie tylko oryginalne kompozycje czy dekoracje, ale również na przykład rodzinny charakter świąt - wyjaśnia dyrektor GOK w Łukowie Henryk Wysocki. Dla dorosłych organizatorzy mają trzy nagrody finansowe po 400 złotych, natomiast dzieci otrzymają bony o wartości 200 złotych, które trafią do 5 laureatów.

Konkursowe prace nie będą oceniane przez jury. Laureaci zostaną wybrani w losowaniu, które w formie wideo-relacji zostanie opublikowane na stronie internetowej ośrodka kultury.

Zdjęcia stołów trzeba przesłać do 15 kwietnia, a koszyczków do 16 kwietnia na adres: [email protected] Losowanie nagród jest planowane dzień później.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE