Reklama

Gmina Łuków: Internetowe konkursy wielkanocne rozstrzygnięte Nagroda to 400 zł.

Opublikowano:
Autor:

Gmina Łuków: Internetowe konkursy wielkanocne rozstrzygnięte Nagroda to 400 zł. - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Tegoroczne konkursy wielkanocne, organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Łukowie, zostały rozstrzygnięte.

 W związku z zagrożeniem koronawirusem tym razem uczestnicy zgłaszali swoje propozycje przez internet, a o podziale nagród zadecydowało losowanie.


Największym zainteresowaniem cieszył się dziecięcy konkurs wielkanocnych koszyczków, w którym zostało zgłoszonych 18 propozycji. Pięć równorzędnych nagród w postaci bonów towarowych o wartości 200 złotych otrzymają: Franciszek Góral z Gołaszyna, Natalia i Antonina Jopek z Malcanowa, Aleksandra Zbucka z Łazów, Iga i Szymon Kameccy, również z Łazów oraz Alicja Karwowska ze Świdrów.

Laureatami rodzinnego konkursu na tradycyjny, domowy stół wielkanocny zostali: Marlena Jopek Malcanowa, Sylwia Świderska z Zalesia i Aneta Goławska z Dminina. Wszystkie panie otrzymają nagrody finansowe po 400 złotych

Także w drodze losowania GOK w Łukowie rozstrzygnął konkurs czytelniczy "Zostań w domu i czytaj książki dla dzieci". Spośród 10 autorów, którzy nadesłali swoje propozycje, nagrody - przytulanki trafią do: Franciszka Górala z Gołaszyna, Julitki i Zosi Biernackich z Nowej Gręzówki, Moniki i Alicji Karwowskich ze Świdrów, Dominiki Bartczak z Ławek, Zuzi Wieliczko z Krynki, Patrycji Górskiej z Gołąbek oraz Łucji i Amelii Bańkowskich ze Żdżar.

Warunki realizacji bonów towarowych i nagród finansowych zostaną ustalone telefonicznie, przytulanki dla dzieci dostarczy kurier, a wideo-relacje z losowania nagród we wszystkich wymienionych konkursach są dostępne na stronie internetowej GOKUDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE