Reklama

Reklama

GMINA KRZYWDA Wypożycz książkę telefonicznie

Opublikowano: 22 listopada 2020 13:00
Autor: mo

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci W związku z pandemią biblioteka w Krzywdzie jest zamknięta, ale czytelnicy mogą wypożyczać książki.

Reklama

Konkretne tytuły można zamawiać przez internet lub telefonicznie, a odbierać z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego po ustaleniu konkretnej daty. 

Zarówno główna siedziba w Krzywdzie, jak i jej filie w Hucie Dąbrowie i Okrzei udostępniają swój księgozbiór

na stronie: www.gbpkrzyda.naszabiblioteka.com w katalogu online i zakładce: szukamksiazki.pl.

Zamówienia można też składać telefonicznie i mailowo pod numerami: 25 755 16 78 w Krzywdzie, 693 404 443 w Hucie Dąbrowie i 667 263 857 w Okrzei oraz pod adresami:

[email protected], [email protected] i [email protected].

- Spośród osób, które już skorzystały z tej możliwości, większość składała zamówienia telefonicznie. Codziennie przygotowujemy po kilkanaście zestawów książek - mówi dyrektor GBP w Krzywdzie Małgorzata Prządka. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.