Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

GMINA KRZYWDA Wolne miejsca na mammografię w najbliższy piątek

wiadomosci Są jeszcze wolne miejsca na najbliższe, bezpłatne badania mammograficzne w Krzywdzie, finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

mo

Opublikowano: 10 września 2020 06:15 | Aktualizacja: 9 września 2020 18:23

Specjalny ambulans, w którym będą one wykonywane, stanie na parkingu przy miejscowej OSP w piątek 11 września i będzie czekać na pacjentki od 8.00 do 15.00.

 

 By skorzystać z tej propozycji lepiej się wcześniej zarejestrować. Można to zrobić telefonicznie pod numerami: 723 351 002 i 003. - Do przyjazdu mammobusu pozostało tylko kilka dni, ale lista chętnych wciąż jest otwarta. Ze względu na pandemię COVID-19 badania będą się odbywać z zachowaniem wszelkich zasad reżimu sanitarnego - zapowiadają ich organizatorzy.

 

 

Oferta jest kierowana do kobiet w wieku od 50 do 69 lat, które są szczególnie narażone na zachorowanie na raka piersi i w ciągu ostatnich 2 lat nie korzystały z bezpłatnej mammografii. Panie, które zdecydują się na skorzystanie z tej propozycji powinny ze sobą zabrać dowód osobisty i ewentualnie wyniki poprzedniej mammografii.

 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.