Reklama

Gmina Krzywda świętowała Dzień Dziecka

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Gmina Krzywda

Gmina Krzywda świętowała Dzień Dziecka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie 1 czerwca, ale 30 maja świętowano w gminie Krzywda Dzień Dziecka. Tego dnia na obiekcie GOSiR odbył się piknik rodzinny dla mieszkańców okolic.

Dmuchańce, występy artystyczne, konkursy sportowe i charytatywna zbiórka towarzyszyły mieszkańcom gminy Krzywda ostatniego dnia maja. Wówczas na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji zorganizowany został piknik rodzinny przypadający z okazji przypadającego dzień później Dnia Dziecka. Zabawa zorganizowana w ramach akcji "Postaw na rodzinę" to już tradycja w Krzywdzie. Finansuje ją Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Festyn rozpoczął się od złożenia życzeń wszystkim dzieciom przez wójta Jerzego Kędrę. O zabawę dbali animatorzy, pracownicy gminy a nawet Ochotnicza Straż Pożarna, która pozwalała najmłodszym zapoznać się ze sprzętem używanym na co dzień przez ratowników. Na scenie wystąpiły m.in. dzieci uczęszczające na zajęcia w Gminnej Bibliotece Publicznej, oraz uczniowie miejscowych szkół. W trakcie zabawy trwała też zbiórka charytatywna na rzecz Domu Dziecka w Radoryżu Smolanym.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE