Reklama

Reklama

GMINA KRZYWDA Stypendia szkolne bez faktur

Opublikowano: ndz, 8 lis 2020 13:00
Autor:

GMINA KRZYWDA Stypendia szkolne bez faktur - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rodzice uczniów z gminy Krzywda, którzy mają przyznane stypendia szkolne, nie muszą składać faktur potwierdzających wydatki na cele edukacyjne, bo ze względu na pandemię GOPS w Krzywdzie zrezygnował z obowiązku przedłożenia takich dokumentów.

Reklama

Świadczenia zapisane w wydanych już decyzjach zostaną przelane na konta natychmiast po otrzymaniu środków od wojewody lubelskiego.

GOPS w Krzywdzie przyjął ponad 130 wniosków o przyznanie stypendium szkolnego. W 120 przypadkach, na podstawie kryterium dochodowego, wydał decyzje o przyznaniu świadczenia. Miało być ono wypłacane po przedstawieniu faktur i rachunków, potwierdzających koszty poniesione na cele edukacyjne, ale teraz takie dokumenty nie są już wymagane.

 GOPS w Krzywdzie spodziewa się, że wypłata świadczeń będzie możliwa w grudniu.

 

GOPS do odwołania ograniczył bezpośrednią obsługę klientów.

Wszystkie sprawy należy załatwiać drogą elektroniczną, pod adresem: [email protected] lub telefonicznie pod numerem: 25 755 12 89 w dni robocze między 8.00 a 16.00. Można korzystać także ze skrzynki e-puap: GOPS_Krzywda. Wizyty w ośrodku są dopuszczalne tylko w wyjątkowych przypadkach i  po wcześniejszym, telefonicznym omówieniu sprawy z pracownikiem oraz uzgodnieniu konkretnego terminu.

Ponadto przy wejściu do budynku GOPS od strony spółdzielni socjalnej znajduje się skrzynka na listy, pełniąca funkcję "skrzynki podawczej". Wszystkie zostawione w tym miejscu dokumenty można uważać za dostarczone.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • rok temu | ocena +2 / -0

    mieszkaniec gminy

    Pierwsza do wywalenia to Dyrektor GZEAS żona nadwójta, pierwszego hydraulika w tej gminie, czas szybko płynie już niedługo mam nadzieję będzie zmiana, ta Pani nic nie wnosi do oświaty, generuje tylko koszty (pensyjka pewnie jedna z największych w gminie). A może Wójt niech ujawni ile zarabia?

  • rok temu | ocena +1 / -1

    krzywdziak

    i nie będzie potrzebny ważny człowiek do sprawdzania przedstawionych faktur. Z 2 wakaty mniej w kosztach, które ponosimy jako spłeczeństwo.