Reklama

Reklama

GMINA KRZYWDA Skierowania na paczki żywnościowe wstrzymane

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

  GMINA KRZYWDA Skierowania na paczki żywnościowe wstrzymane - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości KRZYWDA Znajdujący się w trudnej sytuacji mieszkańcy gminy Krzywda dopiero po nowym roku mogą liczyć na kolejne paczki z żywnością.

Reklama

Najbliższy transport jest spodziewany później niż pierwotnie planowano, dlatego GOPS w Krzywdzie wstrzymał wydawanie skierowań, uprawniających do otrzymania pomocy.

Tak jak w poprzednich latach GOPS w Krzywdzie nawiązał w tej sprawie współpracę z Bankiem Żywności w Lublinie, w którym zgłosił zapotrzebowanie na produkty żywnościowe dla 1400 osób.

Bank poinformował jednak, że pierwszą partię żywności będzie mógł dostarczyć dopiero w 2021 r., dlatego biorąc pod uwagę także obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, GOPS wstrzymał do odwołania wydawanie skierowań na paczki z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 - 2020.

 

Pracownicy ośrodka zapowiadają, że po potwierdzeniu terminu dostawy żywności, wznowi wydawanie dokumentów i będzie na bieżąco informować o formie i terminie wydawania paczek na stronach internetowych gminy Krzywda i GOPS oraz w mediach społecznościowych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE