Reklama

Reklama

GMINA KRZYWDA Plac zabaw i siłownia zewnętrzna w Cisowniku

Opublikowano:
Autor:

GMINA KRZYWDA Plac zabaw i siłownia zewnętrzna w Cisowniku - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do 13 października firmy mogą składać oferty na zorganizowanie terenu rekreacyjnego w Cisowniku. Gmina ogłosiła przetarg na wybudowanie w tej miejscowości na gminnej działce placu zabaw i siłowni plenerowej.

Reklama

Wykonawca w ramach umowy (do czasu upływu okresu gwarancyjnego) nieodpłatnie minimum raz w roku po sezonie zimowym będzie musiał serwisować urządzenia, usuwać wady i usterki powstałe z innych przyczyn niż uszkodzenia mechaniczne i akty wandalizmu.

Domek i bujaki

Zamówienie obejmuje wykonanie placu zabaw  z  elementów: domek o min. wymiarach: 1,2 m szer. na 1,2 m gł., wysokość 2 m, wyposażony w środku w dwie ławeczki; pomost linowy z równoważnią i pomostem z belkami, karuzela tarczowa z siedziskami, huśtawka podwójna, huśtawka ważka podwójna, bujaki typu: króliczek, żyrafa,  wyścigówka, kogucik; busik  - jeep  typu wojskowego: samochodzik o min. wymiarach 2,4 m na 1,4 m i wysokości 1,5 m.

Do tego w skład terenu rekreacyjnego wejdą zestawy zabawowe: I zestaw zabawowy ma składać się m.in. z drabinki na podest,  różnych podestów,  pomostu z belką ruchomą,  rury strażackiej,  wież  z dachem, dwóch zjeżdżalni  o wysokości 1,2 m.  II zestaw zabawowy ma składać się z drabinki krzyżakowej o wysokości 2 m,  drabinki na podest, pomostu stałego,  przeplotni  linowej lub łańcuchowej  - jej minimalne wymiary to 2x2 m,  wieży z dachem,  zjeżdżalni o wysokości 1,2 m, piaskownicy drewnianej z pokrywą o wymiarach 2x2 m w zestawie z piaskiem, ławki stalowej z oparciem, kosza na śmieci.

Sprzęty do siłowni

Do urządzenia siłowni plenerowej wykonawca ma dostarczyć urządzenia typu: orbitrek, biegacz, maszyna do wyciskania w pozycji siedzącej, chodziarz,  rowerek, wioślarz, surfer, twister.

 

W tym roku dzięki unijnemu dofinansowaniu  gmina rozbudowała świetlicę w Cisowniku za 460 tys. zł. Powstała kotłownia i toalety,  na całej świetlicy  położono nowy dach i  ocieplono ściany zewnętrzne, wymieniono okna i drzwi, powstały miejsca postojowe, ogrodzenie i oświetlenie terenu.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE