Reklama

Reklama

GMINA KRZYWDA: Ostatnia mobilna zbiórka nietypowych odpadów

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

GMINA KRZYWDA: Ostatnia mobilna zbiórka nietypowych odpadów - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniedziałek w części gminy Krzywda odbędzie się ostatnia w tym roku mobilna zbiórka odpadów wielkogabarytowych i tak zwanych odpadów problemowych.

Reklama

Mieszkańcy 9 miejscowości powinni je wystawić w poniedziałek 30 listopada przed swoje posesje, skąd zabierze je firma, wynajęta przez samorząd.

Odpady będą odbierane w III Rejonie, który obejmuje: Jasnosz, Krzywdę, Kożuchówkę, Orle Gniazdo, Radoryż Kościelny, Radoryż Smolany, Rudę, Szczałb i Zimną Wodę.

 

Wystawiać można m.in.: stare meble i inne odpady wielkogabarytowe, zużyte opony samochodowe, odpady budowlane i rozbiórkowe, wózki dziecięce, materace czy wykładziny oraz zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny, który musi być kompletny. Organizatorzy zbiórki sugerują, by tych ostatnich odpadów nie wystawiać zbyt wcześnie, na przykład dzień przed akcją, ponieważ zdarza się, że szczególnie z urządzeń AGD w ostatniej chwili znikają "atrakcyjne" elementy. Dlatego tak zwane elektrośmieci najlepiej wystawić wcześnie rano, ale w dniu akcji.

Wszystkie odpady powinny być gotowe do odebrania sprzed posesji do 7.00 w dniu zbiórki.

 

Poniedziałkowa akcja dotyczy miejscowości z III Rejonu, ponieważ w pozostałych dwóch rejonach taka zbiórka odbyła się na początku października.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE