Reklama

GMINA KRZYWDA Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji w Radoryżu Kościelnym.

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Gm. Krzywda

GMINA KRZYWDA Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji  w Radoryżu Kościelnym.  - Zdjęcie główne

Na zdjęciu: podpisanie umowy na realizację grantu, od lewej Krzysztof Warda – wójt Gminy Krzywda, Małgorzata Mitura- Cegłowska – koordynatorka pozyskania grantu, Jarosław Świder – dyrektor Szkoły Podstawowej w Radoryżu Kościelnym | foto Gm. Krzywda

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Grant w wysokości 220 080 zł zostanie przeznaczony na rozwój osób dorosłych, zgodnie z zasadą, że „człowiek uczy się przez całe życie”.

Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji zostanie uruchomiony w Szkole Podstawowej w Radoryżu Kościelnym.

Jest to możliwe dzięki pozyskaniu przez Gminę Krzywda grantu, w ramach konkursu ogłoszonego przez Polską Fundację Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego „OIC Poland” z siedzibą w Lublinie.

 

Na najbliższej sesji Rady Gminy Krzywda zostanie podjęta uchwała w sprawie utworzenia Ośrodka, który w ramach partnerstwa lokalnego tworzyć będą Gmina Krzywda, Szkoła Podstawowa w Radoryżu Kościelnym oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzywdzie. W ramach działalności Ośrodka do czerwca 2021 roku realizowane będą zajęcia, kursy i warsztaty dla osób dorosłych, mieszkańców Gminy Krzywda.

 

Przeprowadzone zostaną między innymi działania dotyczące podnoszenia kompetencji wychowawczo – rodzicielskich, umiejętności poruszania się po rynku pracy, trening umiejętności radzenia sobie ze stresem, szkolenia informatyczne, warsztaty rękodzieła, kursy kulinarne oraz pierwszej pomocy przedmedycznej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE