Reklama

Reklama

GMINA KRZYWDA I STANIN Czytelniczki przestrzegają przed złodziejami

Opublikowano: 21 listopada 2020 09:00
Autor: mo

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Czytelniczki z gmin Krzywda i Stanin zawróciły uwagę na obce osoby kręcące się w pobliżu ich domów i podwórek. Alarmują, żeby uważać, bo ostatnio w okolicy zdarzają się kradzieże.

Reklama

 

 - Chciałabym przestrzec wszystkich w okolicy Radoryż Kościelny i dalej przed złodziejami, ponieważ u mnie w nocy o godzinie 3:00  było dwóch mężczyzn na podwórzu. Chodzili pod domem pod oknami, a gdy usłyszeli szczekanie psów, to uciekli z podwórza – pisze jedna z pań.

Druga pani ostrzega:   

 -  W dniu dzisiejszym po Wesołówce krążył niby sprzedawca jabłek ... Jednak jego zachowanie pozostawia wiele do życzenia, bo wchodził do mnie od strony sąsiada, gdzie nie było nikogo.  A wejściem przez bramę i furtkę do tego przeznaczoną nie był zainteresowany. Zagląda we wszystkie możliwe kąty na podwórku.  Niestety nie tylko u mnie. Uważam, że mieszkańcy Wesołówki i okolicznych miejscowości powinni być czujni zwłaszcza, że w okolicach znowu pojawiły się kradzieże.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (6)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 10 dni temu | ocena +0 / -0

  Elo

  Gmina Wojcieszkow . Samochód skradziono z garażu .

 • 11 dni temu | ocena +1 / -0

  KWINTO

  aż się prosi a żeby wykopać jakąś tajną pułapkę i zakryć ją gałęziami i słomo

 • 11 dni temu | ocena +1 / -0

  Lulek

  Ej, ale on dobre jabłka mial

 • 12 dni temu | ocena +0 / -1

  Mela

  Sprzedawca jabłek też był w Domaszewnicy. Ten sam sposób działania co w Staninie

 • 12 dni temu | ocena +4 / -4

  Wisia

  Nie chcę straszyć, ale to samo dzieje się w gminie Wojcieszków. Próba kradzieży samochodu z garażu, kradzież narzędzi z podwórek. Uważajmy!

 • 12 dni temu | ocena +2 / -11

  Życie jest nowela.

  Moim drodzy złodzieje są wszędzie i to nie jest żadna nowość. We wszystkich krajach i miastach Polski. w szkołach Psychologowie i pedagodzy są złodziejami bo cnotliwe dziewczyny zaniedbuja swoie obowiązki za zamkniętymi drzwiami stosują przemoc zbrodnie katowanie i puzniej wysyłają żeby wyłudzić od państwa pieniądze. To jest życie.