Reklama

Gdzie po leki w nowym roku? Dni i godziny otwarcia aptek

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet

Gdzie po leki w nowym roku? Dni i godziny otwarcia aptek - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Radni, podjętą uchwałą, ustalili rozkład godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu łukowskiego. Zobacz gdzie apteki będą czynne najdłużej, gdzie w święta nie kupimy leków.

Na terenie miasta Łuków działa jedna apteka całodobowa – „Centrum” przy ul. Staropijarskiej. Gdzie zrealizujemy recepty w niedziele i święta? W tych dniach czynna będzie apteka „Ifarm” przy ul. Rogalińskiego, „Lek” na ul. Wilczyńskiego, „Polifarm” w markecie Kaufland oraz apteka „Gemini” przy ul. Nowopijarskiej. W sobotę nieczynna jest jedynie apteka Doroty Pilut przy ul. Sienkiewicza. W dni powszednie placówki otwarte są najczęściej do godziny 19.00 lub 20.00. Są też takie, które pracują do 22.00, to „Ifarm” i „Polifarm”.  

W Stoczku Łukowskim w niedziele i święta leki kupimy tylko w jednej aptece – „Słonecznej” przy ul. Szkolnej. Jest to też apteka, która najdłużej pracuje w soboty (do godziny 18.00) oraz dni powszednie (do 20.00). W pozostałych aptekach kupimy leki w dni powszednie oraz soboty.  

W Trzebieszowie recepty zrealizujemy tylko w dni powszednie od godziny 8.00 do 16.00. Apteka w Trzebieszowie II nie pracuje w soboty, niedziele ani święta. Natomiast apteka „Lukrecja” w Staninie pracuje w dni powszednie do godz. 18.00, a w soboty do godz. 13.00. Podobnie sytuacja wygląda w Wojcieszkowie i Serokomli. Choć nie wykupimy recept w święta i niedziele, zrobimy to w sobotę: w Wojcieszkowie do godz. 14.00, natomiast w Serokomli do godz. 15.00. W dni powszednie obie placówki pracują do godz. 16.00.  

Na terenie gminy Adamów funkcjonują trzy apteki. Żadna z nich nie pracuje w niedziele i święta. Natomiast w sobotę apteka „Pogodna” pracuje do godz. 13.00, gdy pozostałe dwie do 14.00.  

Na terenie gminy Krzywda działają trzy apteki. Jedna z nich – Centrum Medyczne w Okrzei – czeka na klientów w niedzielę i święta w godzinach od 11.00 do 13.30. W soboty leki kupimy także w aptece „Novej” w Krzywdzie i aptece w Hucie Dąbrowej.  

Pełna lista aptek wraz z godzinami ich otwarcia oraz telefonami kontaktowymi znajduje się na stronie Starostwa Powiatowego w Łukowie (BIP). Możecie ją znaleźć także tutaj

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE