Reklama

Gasili pożar prawie 6 godzin

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: OSP Stoczek Łukowski

Gasili pożar prawie 6 godzin - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 10 jednostek straży pożarnej gasiło pożar, który wybuchł w miejscowości Wólka Różańska w gminie Stoczek Łukowski. Akcję zakończono około godz. 1 w nocy.

W miejscowości tej palił się murowany, kryty blachą budynek gospodarczy. Płomienie pojawiły się około godz. 18:30 i objęły między innymi przechowywane na poddaszu bele siana i słomy.

Na miejsce przyjechały trzy jednostki Państwowej Straży Pożarnej z Łukowa, dwa zastępy OSP ze Stoczka Łukowskiego, a także jednostki OSP ze Zgórznicy, Szyszek, Jamielnego, Starej Róży i miejscowości Rosy. Strażacy ewakuowali bydło i gasili płomienie, dowozili też wodę. Akcja trwała do około godziny 1 w nocy.

W wyniku pożaru zniszczeniu uległ dach budynku i częściowo jego ściany. W akcji uczestniczył też specjalistyczny dźwig, który zdejmował z poddasza bele słomy, które następnie dogaszali strażacy. Na chwilę obecną nie wiadomo, jakie straty odnieśli w pożarze właściciele budynku. W wyniku zdarzenia na szczęście nikt nie ucierpiał. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE