Reklama

Fotokalendarz - prezent dla ukochanych dziadków

Opublikowano:
Autor:

Fotokalendarz - prezent dla ukochanych dziadków - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zbliżająca się gwiazdka oznacza, że już niedługo w sklepach i galeriach handlowych pojawią się tysiące osób poszukujących prezentów dla najbliższych. Dziadkowie z pewnością ucieszą się jednak, gdy otrzymają kalendarz ze zdjęciami bliskich.

Wielu osobom problem sprawia wybór podarunku dla dziadków, którzy nie potrzebują już elektronicznych gadżetów ani ubrań i często – z powodu chorób metabolicznych – nie mogą sięgać po słodycze.

Kalendarz, który przywoła wspomnienia

Dziadkowie zwykle są osobami bardzo emocjonalnymi. Przemijający czas i różne doświadczenia życiowe sprawiają, że ważna jest dla nich obecność ukochanych osób – dzieci, wnucząt, a niekiedy także prawnucząt. Brak pogoni za pieniędzmi i dobrami materialnymi powoduje, że dziadkowie doceniają to, co ulotne znacznie bardziej niż młodsze pokolenia. Z tego powodu babcia lub dziadek ucieszą się, gdy najbliżsi wręczą im upominek, który będzie przypomniał im o nich każdego dnia.

Dla osób starszych każda chwila ma ogromną wartość, a możliwość ich zatrzymania na zdjęciach wywołuje ogromne wzruszenie. Niekiedy wnukowie organizują nawet specjalne sesje zdjęciowe, których efekty umieszczają w fotokalendarzach. Taki podarunek wywoła niejedną łzę i sprawi, że każdy dzień będzie upływał dziadkom w „towarzystwie” najbliższych. Jest to szczególnie ważne, gdy wnukowie czy dzieci mieszkają daleko i dziadkowie widują się z bliskimi sporadycznie, głównie w okresach świątecznych.

Jak zamówić fotokalendarz?

Fotokalendarz dla dziadków wykonuje się ze zdjęć dostarczanych przez zamawiającego. Zamawiający wybiera szablon kalendarza, przygotowuje projekt, a następnie wysyła do wykonawcy fotografie, które mają być umieszczone na poszczególnych planszach. Kalendarze 2018 warto zamówić jak najszybciej, gdyż ilość zamówień w okresie przedświątecznym jest ogromna – jeżeli chce się mieć pewność, że fotokalendarz dotrze na czas i znajdzie się pod choinką, nie powinno się zwlekać z jego zamówieniem.

Co ważne, jeżeli nie ma się własnych fotografii do kalendarza lub nie ma się pomysłu na jego ciekawe wykonanie, można zdecydować się na darmowe wzory na fotokalendarze 2018. Wśród darmowych wzorów na fotokalendarze można znaleźć np. szablony dla miłośników zwierząt. Dla dziadków można zamówić zarówno kalendarze z osobnymi planszami na każdy miesiąc, jak i kalendarze plakatowe. Darmowe wzory na fotokalendarze mogą ozdobione cytatami, motywującymi do działania każdego dnia. Dzięki temu każdy kalendarz 2018 jest niepowtarzalny i przygotowany z myślą o konkretnej osobie.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE