Reklama

Finał Szlachetnej Paczki

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Urząd Gminy Łuków

Finał Szlachetnej Paczki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W najbliższy weekend zaplanowano finał Szlachetnej Paczki. W tym roku po raz pierwszy do inicjatywy włączył się Urząd Gminy Łuków

Po raz pierwszy w gminie Łuków została przygotowana szlachetna paczka w ramach ogólnopolskiej akcji o tej samej nazwie. Przygotowali ją wspólnie pracownicy Urzędu Gminy Łuków, Gminnego Zespołu Oświatowego w Łukowie, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łukowie i członkowie Związku Nauczycielstwa Polskiego. Inicjatorką akcji w gminie była Magdalena Sokołowska z Gminnego Zespołu Oświatowego.

- Przygotowanie paczki było dla nas samych cennym doświadczeniem, ponieważ uruchomiło w nas wrażliwość, pozwoliło bliżej przyjrzeć się potrzebom innych ludzi nie z pozycji pracowników samorządowych, lecz bardzo ludzkiej i nauczyło pracy w grupie na rzecz wspólnego celu o charakterze społecznym - tak o akcji mówi wójt Mariusz Osiak.

Paczka jeszcze w tym tygodniu trafi do rodziny, dla której została przygotowana. Podobnie będzie z innymi darami przygotowanymi przez wolontariuszy dla potrzebujących. Finał Szlachetnej Paczki przypada już najbliższy weekend 9 i 10 grudnia. W tych dniach wolontariusze i potrzebujący będą się spotykać w Łukowskim Ośrodku Kultury, gdzie wręczone zostaną wyjątkowe paczki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE