Reklama

Finał \"Aniołkowego Grania\" coraz bliżej

Opublikowano:
Autor:

Finał \"Aniołkowego Grania\" coraz bliżej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Akcja \'Aniołkowe Granie\' dobiega końca. Już wkrótce podsumowanie zbiórki i najmilsza część - rozdawanie dzieciom prezentów.

To pierwsza tego typu akcja w naszym mieście. Zaczęło się cicho i nieśmiało. Realizacja przeszła jednak najśmielsze oczekiwania organizatorek. Już dziś wiadomo, choć do koncertu podsumowującego akcję jeszcze kilka dni, że każde dziecko z Domu Dziecka w Radoryżu Smolanym otrzyma prezenty, czy kupi sobie nowe buty i ubrania.  

Do Przedszkola Miejskiego nr 2 w Łukowie od początku akcji trafiały paczki, prezenty, bony. Wśród prezentów znalazło się mnóstwo artykułów szkolnych, ale także różnego rodzaju ozdoby, które upiększą pokoje dzieci. Darczyńcy przynosili także plecaki, torby oraz różnego rodzaju kosmetyki.  

Otrzymaliśmy też bardzo dużo kart podarunkowych, kupowanych wspólnie przez grupy znajomych. Dzięki zaangażowaniu tylu ludzi już teraz wiemy, że każde dziecko będzie miało nowe buty i ubrania. Nie spodziewaliśmy się tak miłego odzewu ze strony łukowskich salonów kosmetycznych i fryzjerskich. W wybranych salonach dzieciaki będą mogły skorzystać z ich usług. Dzięki uprzejmości dyrektorów OSiR, ŁOK i PKS dzieci spędzą czas w kinie i na basenie. Przejazd ufunduje nasz PKS. Atrakcją dla dzieci będzie także czas  spędzony w Arkabosie, gdzie zostały zaproszone przez właścicieli. Do akcji przyłączyło się również Nadleśnictwo, które ofiarowało karty podarunkowe i pokaźne pudła z artykułami typowo szkolnymi – powiedziała koordynatorka akcji Agata Zabielska.  

Darczyńców jest dużo więcej. Wszyscy będą wymienieni podczas koncertu podsumowującego akcję. 30 stycznia o godzinie 17.00 na scenie auli I Liceum Ogólnokształcącego w Łukowie wystąpią lokalni artyści, a także dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 2. Biletem wstępu na to wydarzenie będą słodkości, które zostaną dodane dla paczek tworzonych dla dzieci i młodzieży z domu w Radoryżu Smolanym.   

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE