Reklama

Festyn z PUiIK-iem

Opublikowano:
Autor:

Festyn z PUiIK-iem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Konkurs segregacji odpadów, zawody sportowe i degustacja wody prosto z kranu. Za nami festyn "Wakacje z PUiIK".

W sobotnie popołudnie 1 września w miejskim parku pojawiły się pojazdy i pracownicy Przedsiębiorstwa Usług i Inżynierii Komunalnej. Powodem ich wizyt był zorganizowany na zakończenie festyn ekologiczny dla młodych mieszkańców miasta. Osoby, które postanowiły spędzić czas razem z pracownikami PUiIK-u, mogły wykazać się w konkursie segregacji odpadów, konkursie plastycznym o tematyce ekologicznej oraz w konkurencjach sportowych. Za udział w zabawie i rywalizacji każdy otrzymywał nagrodę i pamiątkowy dyplom.

Organizatorzy przygotowali m.in. dmuchane place zabaw, malowanie twarzy, a z niezapowiedzianą wizytą przyjechali reprezentanci Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie. Dzieci mogły przybić „piątkę” do pamiątkowego drzewka, częstowano też kranówką podawaną prosto z obsługiwanego przez PUiIK wodociągu.

Na scenie miejskiego amfiteatru z ekologicznym przedstawieniem wystąpił Teatr Kultureska, który do spektaklu włączył siedzące na widowni dzieci. Znane przeboje zaśpiewała też Alicja Dziurdziak, która reprezentowała nasze miasto w programie The Voice Kids. Na koniec z pokazem sztuk walki wystąpili członkowie Klubu Mieszanych Sztuk Walki  z Łukowa, z Krzysztofem Pucykiem na czele.

Organizatorem pikniku była dyrekcja i pracownicy Przedsiębiorstwa Usług i Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. w Łukowie, a patronat honorowy objął burmistrz Łukowa Dariusz Szustek. Wsparcia udzieliły tez inne jednostki miejskie i sponsorzy prywatni.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE