Reklama

Festyn trzeźwości w Trzebieszowie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Festyn trzeźwości w Trzebieszowie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości "Nie ulegam nałogom - żyję zdrowo" to hasło przewodnie festynu rodzinnego, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 29 lipca w Trzebieszowie. Na wydarzenie zaprasza Wójt Gminy oraz Gminna Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Trzebieszowie.

Na niedzielę 29 lipca zaplanowano piknik rodzinny w Trzebieszowie. Na placu przy miejscowej szkole podstawowej od godziny 15 trwać będą występy artystyczne i pokazy sportowe, taneczne oraz policyjne. Równolegle działać będzie punkt poboru krwi (w godzinach 13-17), a zainteresowani będą mogli skorzystać z mobilnego punktu konsultacyjnego profilaktyki uzależnień.

Wydarzenie poprzedzi msza święta ze świadectwem, która odprawiona zostanie o godz. 11.30 w miejscowym kościele. W czasie festynu atrakcje znajdą dla siebie najmłodsi, na których czekać będą dmuchańce i konkursy z nagrodami. Jednym z ciekawszych punktów programu będzie spotkanie z Anną Golędzinowską, byłą modelką, aktorką i prezenterką telewizyjną, autorką książki „Ocalona z piekła. Festyn zwieńczy koncert zespołu parafialnego oraz dyskoteka pod chmurką.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE