Reklama

Festyn trzeźwości po raz trzeci

Opublikowano:
Autor:

Festyn trzeźwości po raz trzeci - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 30 lipca na placu szkolnym w Trzebieszowie odbędzie się III Rodzinny Festyn Trzeźwości \'Nie ulegam nałogom - żyję zdrowo\'.

Od trzech lat w Trzebieszowie organizowany jest festyn, którego tematem przewodnim jest trzeźwość i wolność od wszelkich nałogów. Festyn, czas zabawy, staje się okazją do rozmów na ten trudny temat. Wszystko zaczyna się jednak od modlitwy ze świadectwem. Organizatorzy zapraszają na mszę do kościoła parafialnego na godzinę 12.00.  

O godzinie 15.00 oficjalne rozpoczęcie festynu. W programie przewidziano pokazy medyczne, strażackie i policyjne, występy artystyczne, degustację dań regionalnych czy dyskotekę pod chmurką. W trakcie festynu, od godziny 13.00 do 16.00, będzie można także oddać krew. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci, czyli dmuchanych zjeżdżalni i konkursów z nagrodami. A skoro festyn trzeźwości, to i możliwość skorzystania z punktu konsultacyjnego profilaktyki uzależnień czy spotkania z aktorką Patrycją Hurlak.  

Na wydarzenie zaprasza wójt gminy Trzebieszów oraz Gminna Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Trzebieszowie.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE