Reklama

Festyn integracyjny w łukowskiej czwórce

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Festyn integracyjny w łukowskiej czwórce - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś w Zespole Szkół nr 1 z oddziałami integracyjnymi odbywa się festyn integracyjny. Uczniowie bawią się, występują na scenie, odbierają nagrody, ale także sami przyznają je swoim nauczycielom.

Dziś od godziny 9.00 w łukowskiej „czwórce” odbywa się festyn integracyjny. Co roku, już od ponad 10 lat, jest okazją do wręczenia uczniom nagród za udział w wielu konkursach i olimpiadach. Swoje nagrody rozdawali nauczyciele, ale także oni je odbierali. W wyniku głosowania przeprowadzonego w szkole zostali wybrani nauczyciele w następujących kategoriach: największa kosa, sokole oko, mikrofon roku, luzak roku czy promyk słońca.

Nagrodzeni zostali także uczniowie, którzy w sposób szczególny wyróżnili się sympatią, koleżeńskim zachowaniem, a także poczuciem humoru i żartami, które śmieszyły, nie robiąc innym krzywdy. 


Podczas festynu uczniowie mieli okazję spożytkować swoją energię na „dmuchańcach”, które zapełniły plac, ale także podczas przygotowanych dla nich konkursów i rozgrywek. Nie zabrakło waty cukrowej, malowania twarzy i dobrej zabawy. Utalentowane muzycznie dzieci mogły na scenie zaprezentować swoje umiejętności.

Kolejny festyn już za rok. 

 

 

 Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE