Reklama

Ferie w bibliotece

Opublikowano: pt, 1 lut 2019 10:40
Autor: | Zdjęcie: Archiwum portalu

Ferie w bibliotece - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Po Łukowskim Ośrodku Kultury i Ośrodku Sportu i Rekreacji w Łukowie, do wspólnego spędzania wolnego czasu w ferie zaprasza też Miejska Biblioteka Publiczna. Co ma do zaoferowania młodym mieszkańcom miasta?

Od 11 do 23 lutego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łukowie trwać będą specjalne zajęcia dla osób wypoczywających w czasie ferii w mieście. W głównej siedzibie placówki, w Oddziale dla Dzieci przy ul. Wyszyńskiego chętni będą mogli skorzystać z zajęć plastycznych, literackich, czy też gier planszowych. Pracownicy biblioteki przygotowali też zabawy ruchowe dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Zajęcia odbywać się będą od wtorku do soboty w godzinach 11.13.

Do wspólnego spędzania czasu w ferie zachęcają też Filie nr 1 i nr 2 MBP. W oddziale na os. Chącińskiego przygotowano tworzenie tzw. lapbook’a „Podróż przez cztery pory roku”. W miejscu tym także będzie można spędzić czas przy grach planszowych. Filia nr 1 zaprasza we wtorki i czwartki w godzinach 12-14.

W przypadku Filii nr 2 zajęcia w czasie ferii zaplanowano w poniedziałki, środy i piątki. W tym miejscu dzieci będą mogły wziąć udział w zabawach plastycznych „Papieromania”, gdzie wykonywane będą wycinanki, origami, kirigami, scrapbooking i kolorowe zawieszki do dekoracji pokoju. Placówka zaprasza w powyższe dni w godzinach 12-14.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE