Reklama

Ferie bez komputera

Opublikowano:
Autor:

Ferie bez komputera - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już wkrótce ferie zimowe. Co dla dzieci i młodzieży przygotował na ten czas Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie?

16 stycznia województwo lubelskie rozpoczyna ferie zimowe. Będą trwały dwa tygodnie. Przez ten czas, w ramach „Ferii bez komputera” na terenie naszego miasta odbywać się będą różnego rodzaju turnieje sportowe. Do zabawy w swoich murach zapraszają także: Decybel, Arkabos i Zielony Gaj.  

Oto lista turniejów, na które zaprasza Ośrodek Sportu i Rekreacji. By wziąć w nich udział należy dokonywać zapisów w biurze OSiR.    

Turniej Koszykówki o Puchar Burmistrza Miasta Łuków w ramach „Ferii bez komputera” odbędzie się 26 stycznia o godz. 12.00 w hali przy Gimnazjum nr 2. Zawody zostaną rozegrane w kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne i dziewczęta. Zapisy i zgłoszenia trzyosobowych drużyn do 24 stycznia.  

Zimowy Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Łuków rozegrany zostanie w dniach 17 – 18 stycznia od godziny 10.00 w hali sportowej przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym. Zagrają drużyny w kilku kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa 2006-2009, 2003-2005, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne, dziewczęta. Drużyny należy zapisywać do 13 stycznia.  

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Łuków odbędzie się 24 stycznia o godz., 10.00 w hali sportowej w Gimnazjum nr 2. Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz dziewczęta mogą dokonywać zgłoszeń do 20 stycznia w biurze OSiR.  

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Łuków odbędzie się 19 stycznia o godz. 10.00 w hali sportowej przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym. Zapisy do 17 stycznia. Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w turnieju uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych.  

Zimowy Turniej Warcabowy odbędzie się 27 stycznia o godz. 10.00 w świetlicy „Wspólna Sprawa” przy OSiR.   Wtorki i czwartki to czas na chwilę z  Łukowskim Klubem Karate Kyokushin „Mawashi”. Zajęcia odbywać się będą we wtorki i czwartki w hali sportowej przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym. O godzinie 17.00 trenować będą dzieci w wieku 4-6 lat, o godzinie 18.00 – 7-11 lat, natomiast o godzinie 19.00 dzieci powyżej 11.r.ż, młodzież oraz dorośli. Zajęcia są bezpłatne. Szczegółowe informacje uzyskamy pod numerem telefonu 511 565 860.  

Centrum Rozrywki „Arkabos” zaprasza do sali zabaw dla dzieci, do gry w kręgle czy bilard. Z oferty mogą skorzystać dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjalnych miasta Łuków od poniedziałku do piątku w godzinach od 11.00 do 15.00. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy i szczegółowe informacje w biurze OSiR.  

Od 13.00 do 16.00 od poniedziałku do piątku zagramy w kręgle także w Klubie Decybel. Bezpłatny wstęp dostępny będzie dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych miasta Łuków. Ilość miejsc jest jednak ograniczona. Tu także decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisów można dokonać w biurze OSiR.  

Na wstęp wolny do sali zabaw w Zielonym Gaju mogą liczyć przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III z terenu miasta Łuków. Sala będzie dostępna dla dzieci od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 15.00. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy w biurze OSiR.  

Pływalnia „Delfinek” zaprasza na Aqua Ferie. Bezpłatne wejścia czekają na uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej. Więcej informacji w biurze OSiR.  

Organizatorzy „Ferii bez komputera” zapraszają także na wydarzenie nazwane „Odkryj swoje pasje”. 20 stycznia odbędzie się pokaz treningów różnych dyscyplin sportowych realizowanych na terenie naszego miasta. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy OSiR. 


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE