Reklama

Ewakuacja hipermarketu na Przemysłowej

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Czytelnik

Ewakuacja hipermarketu na Przemysłowej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przed hipermarketem Kaufland w Łukowie pojawili się funkcjonariusze policji. Trwa ewakuacja wszystkich robiących zakupy.

- Właśnie trwa ewakuacja klientów Kauflandu przy ulicy Przemysłowej. Na parkingu pojawili się policjanci, którzy wyprowadzają ludzi ze sklepu. Chyba był jakiś alarm o podłożonej bombie - informuje Czytelnik Mateusz.

- Coś się stało w Kauflandzie, gdyż sklep jest zamknięty. Są 3 radiowozy policji - dodaje Karolina.

Na miejscu oprócz policji, na chwilę obecną nie ma straży pożarnej, ani karetek pogotowia. Osoby, które robiły zakupy w hipermarkecie, znajdują się przed budynkiem.

Aktualizacja, godz. 20:30:

Podobne alarmy ogłoszono w innych sklepach sieci Kaufland w Polsce. Hipermarket w Łukowie został w tym czasie zamknięty. Przed wejściem przez dłuższy czas stała kilkunastoosobowa grupka pracowników, a pod budynkiem nad bezpieczeństwem czuwała policja. Komunikat o ewakuacji rozległ się około godz. 18.10. Po godz. 19.15 łukowska placówka Kauflandu wznowiła pracę


- W hipermarkecie z głośników rozległ się komunikat, aby opuścić budynek. Ludzie byli zdezorientowani i wychodzenie ze sklepu szło raczej opornie. Myśleli, że jest jakaś awaria, albo sprawy techniczne, ponieważ obsługa nie powiedziała że chodzi o alarm bombowy. Po chwili przyjechały 3 radiowozy - powiedziała jedna z pracownic.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE