Reklama

Europoseł Hetman przyjechał do Łukowa popierać kandydatów z listy PSL

Opublikowano:
Autor:

Europoseł Hetman przyjechał do Łukowa popierać kandydatów z listy PSL - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniedziałek wieczorem w ŁOK odbyło się spotkanie kandydatów na posłów z listy PSL: Marka Kopcia i Dariusza Krzęcio oraz europosła Krzysztofa Hetmana z mieszkańcami Łukowa i powiatu.

     Na początku głos zabrali kandydaci, przedstawiając swoje programy.     

     Marek Kopeć (kandydat na posła z PSL) opowiadał o swojej pracy w Sejmiku województwa lubelskiego i o tym ile udało się wtedy zrobić powiecie łukowskim. Podkreślał, że wszystkich zebranych łączy wieś, mówił o tym, że rolnicy stracili swoje dochody z hodowli tuczników przez nieumiejętną walkę rządu z ASF.
 - Nie mamy już dobrej żywności, w naszych postulatach jest żebyśmy zadbali o polską zdrową żywność, bo skąd ja brać, jak 30 procent polskich stad świn zostało zlikwidowanych- mówił Kopeć.         Dariusz Krzęcio (kandydat na posła z Kukiz15 z listy PSL) zwracał uwagę na słabe działania obecnych posłów, min. w kwestii przywrócenia kas biletowych na dworcu PKP w Łukowie  Opowiadał, że jako poseł z Ziemi Łukowskiej zadba o właściwą przebudowę drogi krajowej z Łukowa do Siedlec, będzie starał się, aby utworzono z części poselskich pensji fundusz stypendialny dla najzdolniejszych uczniów z powiatu.  
        Barbara Kot startująca z listy PSL na spotkanie nie dotarła. 
 
        Krzysztof Hetman udzielił poparcia kandydatom Koalicji Polskiej, zachęcał zebranych do mobilizacji, a by w ostatnich dniach kampanii zawalczyć o więcej głosów w wyborach na kandydatów tego ugrupowania.
         
  
Podkreślał, że kandydaci z Ziemi Łukowskiej z tej listy mają doświadczenie i energię do działania w Sejmie. - To ludzie z pasją zaangażowani w sprawy lokalne. O problemach swoich małych społeczności mogliby mówić godzinami. Sprawy Łukowa i okolic mają w swoich sercach. Z pewnością będą dobrze reprezentować Ziemię Łukowską w polskim Parlamencie - powiedział Hetman.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE